World Series 2024
Standings as of May 5, 2024 – 5 tournaments – 395 categories
1 Pointfighting Male Kids -25kg Show Others Hide Others
2 Pointfighting Male Kids -30kg Show Others Hide Others
Falko Kreidl
Team Red Dragon Kornwestheim
Details
|
35 | |||||||||
Maik Schneider
KSS Engel SV Garitz
Details
|
23 | |||||||||
Leonard Kupfer
Kampfsport Kornhass
Details
|
15 | |||||||||
FRANCESCO LUCAFO'
TEAM DIBISCEGLIA-COLUCCI WMAC ITALIA
Details
|
15 | |||||||||
Emil Jungbauer
Kampfsport Kornhass
Details
|
13 | |||||||||
Eduard Arap
Team Red Dragon Kornwestheim
Details
|
10 | |||||||||
Louis Schwarzenberger
KSS Rubner
Details
|
10 | |||||||||
Orell Herzog
KAMPFKUNST HERZ®️
Details
|
9 | |||||||||
Salih Khyi
Kampfsportschcule Biblis
Details
|
4 | |||||||||
Yoan Nenov
Hilgert Martialarts
Details
|
4 | |||||||||
ARTEM ANAKHIN Cossack Fight WCFF Details | 3 | |||||||||
Davyd Khaichenko
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 | |||||||||
Peter Lorenz
KSS Engel SV Garitz
Details
|
3 |
3 Pointfighting Male Kids -35kg Show Others Hide Others
Falko Kreidl
Team Red Dragon Kornwestheim
Details
|
32 | |||||||||
Ben Uebel
Shodan Gym Simmern
Details
|
27 | |||||||||
Matthew Sapinit
KSS Engel SV Garitz
Details
|
23 | |||||||||
Maxi März
Kampfsport Kornhass
Details
|
15 | |||||||||
FRANCESCO DICHIARO
TEAM DIBISCEGLIA-COLUCCI WMAC ITALIA
Details
|
15 | |||||||||
Pavlo Bulavin
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 | |||||||||
Leon Schnellbach
KAMPFKUNST HERZ®️
Details
|
9 | |||||||||
Golla Henry
Kampfsportschcule Biblis
Details
|
4 | |||||||||
Julius Maino
Hilgert Martialarts
Details
|
4 | |||||||||
Denis Kačmarik
Kung-Fu Centrum
Details
|
3 | |||||||||
Thomas Favero
Ki Do Ryu Kickboxing
Details
|
3 | |||||||||
Tymur Dykan
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 |
4 Pointfighting Male Kids -40kg Show Others Hide Others
DYNIS HRYHORENKO
Cossack Fight WCFF
Details
|
15 | ||||||
Heorhii Kuchukov
Cossack Fight WCFF
Details
|
13 | ||||||
Maxi März
Kampfsport Kornhass
Details
|
11 | ||||||
AHIL MAHARRAMOV
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 | ||||||
Ben Uebel
Shodan Gym Simmern
Details
|
10 | ||||||
DMYTRO REZNICHENKO
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 | ||||||
Korbinian Limmer
Kampfsport Kornhass
Details
|
9 | ||||||
Marcin Batista
Hilgert Martialarts
Details
|
9 | ||||||
Emin Kayar
Budokan by Metin Kayar
Details
|
6 | ||||||
Theodoros Apostolopolous
Budokan by Metin Kayar
Details
|
6 | ||||||
Amir Gadzo
Kampfsportschule SAN-TI
Details
|
4 | ||||||
ARTUR KRUPKO
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 | ||||||
MARIO RINALDI
TEAM DIBISCEGLIA-COLUCCI WMAC ITALIA
Details
|
3 | ||||||
MATVII HERSHCHUK
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 | ||||||
Riccardo Zanardo
WMAC Italia - Team Carraro
Details
|
3 |
5 Pointfighting Male Kids -45kg Show Others Hide Others
Ben Gebhardt
Kampfsportschule SAN-TI
Details
|
37 | |||||||||
Janosch Thomas
Shodan Gym Simmern
Details
|
19 | |||||||||
OTTAVIO MANSI
TEAM DIBISCEGLIA-COLUCCI WMAC ITALIA
Details
|
15 | |||||||||
Ben Uebel
Shodan Gym Simmern
Details
|
13 | |||||||||
Oleksii Kovalov
Cossack Fight WCFF
Details
|
13 | |||||||||
Bastian Pornitz
KSS Rubner
Details
|
10 | |||||||||
Nico Schwarzenberger
KSS Rubner
Details
|
10 | |||||||||
Korbinian Limmer
Kampfsport Kornhass
Details
|
10 | |||||||||
ILLIA MYKHALCHUK
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 | |||||||||
RODION NEDELCHEV
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 | |||||||||
David Oblender
Hilgert Martialarts
Details
|
7 | |||||||||
Amir Gadzo
Kampfsportschule SAN-TI
Details
|
4 |
6 Pointfighting Male Kids -50kg Show Others Hide Others
Tian Vajda
KSU Black Dragon Bregenz
Details
|
39 | |||||||||
Dominik Vaculín
Wu-shu Pelhřimov - sdružení bojových umění
Details
|
37 | |||||||||
Ben Gebhardt
Kampfsportschule SAN-TI
Details
|
32 | |||||||||
Janosch Thomas
Shodan Gym Simmern
Details
|
17 | |||||||||
ROCCO CANONICO
TEAM DIBISCEGLIA-COLUCCI WMAC ITALIA
Details
|
15 | |||||||||
Bastian Pornitz
KSS Rubner
Details
|
10 | |||||||||
Jud Aljaber
DJK Germania Lenkerbeck
Details
|
10 | |||||||||
David Bonhar
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 |
7 Pointfighting Male Kids +50kg Show Others Hide Others
Lautenschlager Clemens
BUDO SPORT WIEN
Details
|
45 | |||||||||
Dominik Vaculín
Wu-shu Pelhřimov - sdružení bojových umění
Details
|
37 | |||||||||
Ben Gebhardt
Kampfsportschule SAN-TI
Details
|
29 | |||||||||
Kassem Kays
DJK Germania Lenkerbeck
Details
|
13 | |||||||||
Raul Zirmal
KSS Rubner
Details
|
10 | |||||||||
Umut Keles
Team Red Dragon Kornwestheim
Details
|
10 | |||||||||
Karim Belammari
Cossack Fight WCFF
Details
|
10 | |||||||||
ANTONIO PELLEGRINO
TEAM DIBISCEGLIA-COLUCCI WMAC ITALIA
Details
|
10 | |||||||||
Maxim Plaksyuk
Fight Club Italia 23
Details
|
9 | |||||||||
Joel Heuer
Shodan Gym Simmern
Details
|
7 | |||||||||
Tian Vajda
KSU Black Dragon Bregenz
Details
|
6 | |||||||||
Jasin Ibraim
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 | |||||||||
Leon Engelhardt
Kampfsport Kornhass
Details
|
3 | |||||||||
MATVII VOROTNIKOV
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 | |||||||||
Roman Zaporozhets
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 |
8 Pointfighting Male Juniors -40kg Show Others Hide Others
Taylor Schmitz
Kampfsportschule Fidelis
Details
|
22 | ||||||
Ivan Yavorskyi
Cossack Fight WCFF
Details
|
13 | ||||||
Leon Merz
Martial Arts Team TSV Rannungen
Details
|
9 |
9 Pointfighting Male Juniors -45kg Show Others Hide Others
Taylor Schmitz
Kampfsportschule Fidelis
Details
|
39 | |||||||||
Artem Miliukov
Cossack Fight WCFF
Details
|
26 | |||||||||
Riccardo Bertasi
All Style Combat Udine
Details
|
21 | |||||||||
Dominik Vaculín
Wu-shu Pelhřimov - sdružení bojových umění
Details
|
15 | |||||||||
Hamza Yasin
Team Red Dragon Kornwestheim
Details
|
13 |
10 Pointfighting Male Juniors -50kg Show Others Hide Others
Leonardo Zanardo
WMAC Italia - Team Carraro
Details
|
15 | |||
IVAN KIRSA
Cossack Fight WCFF
Details
|
13 | |||
Dominik Vaculín
Wu-shu Pelhřimov - sdružení bojových umění
Details
|
10 | |||
Nicholas Favero
Ki Do Ryu Kickboxing
Details
|
10 | |||
Tyler Hutcherson
KAMPFKUNST HERZ®️
Details
|
9 | |||
Jakob Gebhardt
Kampfsportschcule Biblis
Details
|
7 | |||
Bohdan Makanin
Cossack Fight WCFF
Details
|
3 | |||
Riccardo Bertasi
All Style Combat Udine
Details
|
3 |