IV Black Eagle Taekwon-Do Open

Categories (Showing: 112, Total: 250)

Category Competitor School
PATTERNS 8-10 years Mixed 10–9.gup Kapucu Deniz Sirius Taekwon-Do
Kattelus Jere Taekwon-Do Center
Kokkola Elias Sirius Taekwon-Do
Pyrizhok Hlib Rigas Lions (Rīga)
Rintanen Akseli Sirius Taekwon-Do
PATTERNS 8-10 years M 8–7.gup Grauberg Kerret Sonkal Veikkola
Havola Valtteri Sirius Taekwon-Do
Kapanen Richard Taekwon-Do Center
Kiprianoff Luka Black Eagle Taekwon-Do
Kivimäki Matias Sirius Taekwon-Do
Mäkiranta Aapo Taekwon-Do Center
Salminen Joel Black Eagle Taekwon-Do
Stadnicenko Ilja Rigas Lions (Rīga)
Timmerheid Aleksi Black Eagle Taekwon-Do
Vuori Kasper Sonkal Veikkola
PATTERNS 8-10 years F 8–7.gup Kapanen Jutta Taekwon-Do Center
Laakso Emilia Tampereen Taekwon-Do Seura
Meriluoto Suvi Black Eagle Taekwon-Do
Riuttula Veera Taekwon-Do Center
Silina Anna Rigas Lions (Rīga)
Sillanpää Sonja Espoon TKD-seura
Strömqvist Tyra Flag of Sweden Club Team Sweden
PATTERNS 8-10 years Mixed 6–1.gup Häyrynen Sanni Sirius Taekwon-Do
Mohammadi Abdullah Black Eagle Taekwon-Do
Nolf Maia Sirius Taekwon-Do
Saulīte Anna Marija Rigas Lions (Rīga)
Saulus Gregor Sonkal Veikkola
PATTERNS 11-13 years Mixed 10–7.gup Bleidels Tomass Rigas Lions (Rīga)
Gailis Ritvars Rigas Lions (Rīga)
Häyrynen Timi Sirius Taekwon-Do
Henriksson Jere Tampereen Taekwon-Do Seura
Henriksson Mikael Tampereen Taekwon-Do Seura
Kondakovs Artjoms Rigas Lions (Rīga)
Ņenaševs Ņikita Rigas Lions (Rīga)
Ozoliņš Gustavs Rigas Lions (Rīga)
Pham Joni Black Eagle Taekwon-Do
Stadnicenko Aleksejs Rigas Lions (Rīga)
PATTERNS 11-13 years F 8–7.gup Katiska Eva Taekwon-Do Akatemia
Laukka Karoliina Taekwon-Do Center
Mård Angelina Sirius Taekwon-Do
Nordström Venla Vantaan ITF Taekwon-Do seura
Rintanen Varpu Sirius Taekwon-Do
Rintanen Vilja Sirius Taekwon-Do
Sipola Elviira Taekwon-Do Akatemia
Virvel Nea Taekwon-Do Akatemia
Wallin Anna Vantaan ITF Taekwon-Do seura
PATTERNS 11-13 years M 6–5.gup Candolin Casper Sonkal Veikkola
Churakov Kirill Black Eagle Taekwon-Do
Jasmans Arnis Rigas Lions (Rīga)
Kattelus Jasper Taekwon-Do Center
Kipinoinen Aarni Sonkal Veikkola
Kiuru Touko Sirius Taekwon-Do
Kostopoulos Evangelos Black Eagle Taekwon-Do
Neimanis Verners Rigas Lions (Rīga)
Päivärinta Joonatan Black Eagle Taekwon-Do
Roos Daniel Black Eagle Taekwon-Do
Sutinen Konsta Taekwon-Do Akatemia
Sutrenkovs Gordejs Rigas Lions (Rīga)
Tiainen Aleksi Jyväskylän ITF Taekwon-Do
PATTERNS 11-13 years F 6–5.gup Jantunen Suvi Taekwon-Do Akatemia
Linina Luize Rigas Lions (Rīga)
Malanina Sofia Black Eagle Taekwon-Do
Myrén Effy Flag of Sweden Club Team Sweden
Nugaeva Taisiia Black Eagle Taekwon-Do
Rousi Arja Jyväskylän ITF Taekwon-Do
Shevchenko Olha Tampereen Taekwon-Do Seura
Sutinen Emma Taekwon-Do Akatemia
Virtanen Iiris Sirius Taekwon-Do
PATTERNS 11-13 years Mixed 4–1.gup Gruzdevs Mihails Rigas Lions (Rīga)
Johansson Isabella Flag of Sweden Club Team Sweden
Kahanpää Lauri Sirius Taekwon-Do
Lehti Daniel Sirius Taekwon-Do
Palmu Joni Sirius Taekwon-Do
Peltola Toivo Jyväskylän ITF Taekwon-Do
Saulīte Deniss Rigas Lions (Rīga)
Shevchenko Kristina Sirius Taekwon-Do
Siļčonoks Artjoms Rigas Lions (Rīga)
PATTERNS 14-17 years F 10–6.gup Ansamaa Saga Black Eagle Taekwon-Do
Krivane Emilija Rigas Lions (Rīga)
Öhrling Julia Flag of Sweden Club Team Sweden
Tram Maika Black Eagle Taekwon-Do
PATTERNS 14-17 years M 5–3.gup Candolin Lucas Sonkal Veikkola
Lahtela Elmeri Vantaan ITF Taekwon-Do seura
Lankila Valtteri Taekwon-Do Akatemia
Paksunen Samu Vantaan ITF Taekwon-Do seura
Pöykkö Urho Arctic Taekwon-Do
Rytky Kimi Vantaan ITF Taekwon-Do seura
Uusitalo Joni Black Eagle Taekwon-Do
Väyrynen Allan Arctic Taekwon-Do
Virtanen Santeri Black Eagle Taekwon-Do
PATTERNS 14-17 years F 5–3.gup Iftikhar Hania Black Eagle Taekwon-Do
Kalugina Alisa Black Eagle Taekwon-Do