Kyokushin Challenge 2022

Categories (Showing: 48, Total: 63)

Category Competitor School
kumite bez kontaktu 0-5 lat chłopcy Jan Biały HUSARIA Szczecin
Kordian Graczyk Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Rajmund Majcherek HUSARIA Szczecin
Wojciech Pietruszewski Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
kumite bez kontaktu 0-5 lat dziewczyny Jaśmina Dziedzic HUSARIA Szczecin
Julia Czura Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Rozalia Markowska HUSARIA Szczecin
kumite bez kontaktu 6 lat chłopcy Antoni Rudewicz HUSARIA Szczecin
Kosma Kruk Mieleński Klub Karate Kyokushin
Mateusz Idziak Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Ryszard Majcherek HUSARIA Szczecin
Serok Arslan Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Wojciech Mazurek HUSARIA Szczecin
Wyszkowski Szymon Zielonogórski Klub Sportowy Karate
kumite bez kontaktu 6 lat dziewczyny Iga Tatara Klub Karate Kyokushin XOBO
Kaja Weresińska Mieleński Klub Karate Kyokushin
Nina kapusta Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
kumite bez kontaktu 7-8 lat chłopcy Aleksander Dusza Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko
Antoni Raszczuk Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Bartłomiej Rajewski HUSARIA Szczecin
Bartłomiej Wielosz Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI
Borys Pilarczyk Mieleński Klub Karate Kyokushin
Ciesielski Leon Flag of Poland Choszczeński Klub Karate
Gareth Wnęt HUSARIA Szczecin
Igor Czupajło Mieleński Klub Karate Kyokushin
Jan Subzda HUSARIA Szczecin
Kozłowski Filip Flag of Poland Choszczeński Klub Karate
Leon Robak HUSARIA Szczecin
Mateusz Łuczko HUSARIA Szczecin
Mieszko Bobowski HUSARIA Szczecin
Oskar Kukieła HUSARIA Szczecin
Pronkiewicz Bartosz Klub Karate RONIN Kożuchów
Przemysław Kilar Mieleński Klub Karate Kyokushin
kumite bez kontaktu 7-8 lat dziewczyny Aleksandra Chudyba Mieleński Klub Karate Kyokushin
Alicja Andrzejewska Mieleński Klub Karate Kyokushin
Dominika Malec UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie
Ewa Socha HUSARIA Szczecin
Hanna Terelak Mieleński Klub Karate Kyokushin
Hanusz Maja Klub Karate RONIN Kożuchów
Justyna Reszka HUSARIA Szczecin
Nadia Hałajda HUSARIA Szczecin
Patyk Anna Flag of Poland Choszczeński Klub Karate
Pięt Łucja Klub Karate RONIN Kożuchów
Roszak Karina UKS Karate Kyokushin Moryń
Yevanhelina Nechai HUSARIA Szczecin
Kumite 8 lat chłopcy -30.0kg Bartosz Jasiński UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie
Białas Bartosz Flag of Poland Choszczeński Klub Karate
Halec Kajetan Flag of Poland Choszczeński Klub Karate
Jan Grzymała- Bittner Mieleński Klub Karate Kyokushin
Jan Pomorynko Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI
Kuba Cybulski Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Leon Burdziński HUSARIA Szczecin
Marek Sokal Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI
Mikołaj Żmuda-Trzebiatowski Mieleński Klub Karate Kyokushin
Stolarski Kacper Zielonogórski Klub Sportowy Karate
Talarczyk Radosław Zielonogórski Klub Sportowy Karate
Wiktor sapikowski Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Wolny Krzysztof UKS Karate Kyokushin Moryń
Wróblewski Łukasz UKS Karate Kyokushin Moryń
Kumite 8 lat chłopcy +30.1kg Andrii Vakulko HUSARIA Szczecin
ANTONI MERENA Flag of Poland SO-KYOKUSHIN LEGNICA
Cyprian Milewski Flag of Poland KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN DOJO SOSNOWSKI
Jakub Stańczyk Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI
Leon Grzegorz Arciszewski Flag of Poland KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN DOJO SOSNOWSKI
Martin Bukowski Flag of Poland KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN DOJO SOSNOWSKI
Stanislaw Graczyk Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Kumite 8 lat dziewczęta -30.0kg Honcharenko Bohdana UKS Karate Kyokushin Moryń
Iga RADZISZEWSKA UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie
Kwiatkowska Rozalia Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
Wiktoria warszawska Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Kumite 8 lat dziewczęta +30.1kg Inga Weresińska Mieleński Klub Karate Kyokushin
Nadia krasowska Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
Oliwia Borka OYAMA KARATE WKS "SOBIESKI"
Kumite 9 lat chłopcy -30.0kg Adam Ambrożewicz HUSARIA Szczecin
Granda Franciszek UKS Karate Kyokushin Moryń
Maciej Pawliczak HUSARIA Szczecin
Maciej Wielosz Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI
Tymek Mikołajczak HUSARIA Szczecin
Kumite lat 9 chłopcy +30.1kg Adam Lewandowski Flag of Poland KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN DOJO SOSNOWSKI
Alan Gutowski Flag of Poland KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN DOJO SOSNOWSKI
Antoni Siejka Flag of Poland KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN DOJO SOSNOWSKI
Bruno Fordoński HUSARIA Szczecin
Fabian Langner Mieleński Klub Karate Kyokushin
Filip Grajper Mieleński Klub Karate Kyokushin
Franciszek Markowski HUSARIA Szczecin
Grzybowski Mateusz Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
Jakub Sowa HUSARIA Szczecin
Jakub Wróblewski OYAMA KARATE WKS "SOBIESKI"
Kacper Karkowski UKS Karate Kyokushin Shodan w Chojnie
MIKOŁAJ POTRZ Flag of Poland SO-KYOKUSHIN LEGNICA
Oleksiewicz Paweł UKS Karate Kyokushin Moryń
Tymon Romanowski Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI
Wolny Tymoteusz Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN