2022 Sunshine State ITF Open

Categories (Showing: 42, Total: 444)

Category Competitor School
Patterns 6-7 years Mixed 10–9.gup Amelia Emma Prince Fishhawk TaekwonDo
Diego Landez DO-Martial Arts
Meera Mishra Fishhawk TaekwonDo
Ryan Edward Fishhawk TaekwonDo
Yazhini Sakthivel Fishhawk TaekwonDo
Patterns 7-9 years Mixed 8–7.gup Ema Radosavljevic TaeKwon-Do School of Excellence
Jude Tarleton TaeKwon-Do School of Excellence
Krrish Gopu Fishhawk TaekwonDo
Logan Sahn Global Taekwon-Do Center
Shourya Kadale White Tiger Taekwon-Do
Patterns 6-9 years Mixed 6–5.gup Adon Antony Prince Fishhawk TaekwonDo
Anya Prakash Fishhawk TaekwonDo
Blake Hunsinger Legacy Jiu-Jitsu & Taekwon-Do
Jayden Flick Dandeneau's TaeKwon-Do
Jeremy Ezelle Nunez's TaeKwon-Do
Khushi shah Fishhawk TaekwonDo
Sarah Amin World Class Taekwon-Do
Patterns 7-9 years Mixed 4–3.gup Caleigh Mattson World Class Taekwon-Do
Gianni Carroccia Dandeneau's TaeKwon-Do
Maria Carroccia Dandeneau's TaeKwon-Do
Tristan Kuhn Dandeneau's TaeKwon-Do
Patterns 10-12 years Mixed 10–9.gup Eira Lileth Anne Gura DO-Martial Arts
Ethan Rafael Gura DO-Martial Arts
Everett Kornbrek Jr. DO-Martial Arts
Jerek Rosado DO-Martial Arts
Kaitlin Sexton Fishhawk TaekwonDo
Kalel Costales World Class Taekwon-Do
Michael Vu DO-Martial Arts
Patterns 10-12 years Mixed 8–7.gup Aarna Mishra Fishhawk TaekwonDo
Besmir Abdullahu Legacy Jiu-Jitsu & Taekwon-Do
Hayden Grgurich Legacy Jiu-Jitsu & Taekwon-Do
Ramize Abdullahu Legacy Jiu-Jitsu & Taekwon-Do
Sahiti Yarlagadda Fishhawk TaekwonDo
TJ Stephens World Class Taekwon-Do
Trenton Stephens World Class Taekwon-Do
Patterns 11-13 years Mixed 6–5.gup Jae Rivera DO-Martial Arts
Selena Mujica Global Taekwon-Do Center
Viktor Radosavljevic TaeKwon-Do School of Excellence
Patterns 12-14 years Mixed 4–3.gup Aadrita Roy Fishhawk TaekwonDo
Aileen Maria Prince Fishhawk TaekwonDo
Alexander Smith World Class Taekwon-Do
Artem Lipach DO-Martial Arts
Pau Demartino World Class Taekwon-Do
Prajit Manivannan Fishhawk TaekwonDo
Patterns 9-12 years Mixed 2.gup Adarsh Laveti Fishhawk TaekwonDo
Aditya Laveti Fishhawk TaekwonDo
Anaya shah Fishhawk TaekwonDo
Avyukt Arun Fishhawk TaekwonDo
Mahi Mishra Fishhawk TaekwonDo
Maryam Amin World Class Taekwon-Do
Niya S Ben Fishhawk TaekwonDo
Shaheer Siddiqui World Class Taekwon-Do
Patterns 12-13 years Mixed 1.dan Brady Bartram TaeKwon-Do School of Excellence
Laia Demartino World Class Taekwon-Do
Patterns 13-14 years Mixed 2–1.gup Haylee Maher DO-Martial Arts
Hemanth Ram Ganduri Fishhawk TaekwonDo
Nathaniel Hays World Class Taekwon-Do
Parker Nassar Nunez's TaeKwon-Do
Rylee Maher DO-Martial Arts
Sofia Anzelmo Young Dragons Martial Arts
Patterns 31-38 years Mixed 10–4.gup Brandon Stone Ocala ITO TaeKwon-Do
Jessie banks Ocala ITO TaeKwon-Do
Laura Pacheco DO-Martial Arts
Marlon Stephens World Class Taekwon-Do
Milca M. Journet Beltran World Class Taekwon-Do
Samantha Mendez DO-Martial Arts