Kuma-cup

Categories (Showing: 7, Total: 11)

Category Competitor School
RH.1 Ranking hokei 15+ years M 2.kyu+ Arttu Sanaksenaho Turun Taidoseura ry
Daniel Palmén Nummelan Kumakai
Ilpo Lehtimäki Turun Taidoseura ry
Jasser Anoschkin Yliopiston Taido
Jere Anttalainen Kuopion Taidoseura ry
Jussi Loponen Kouvolan Taido
Manjo Haapala Sandokai ry
Markku Valkeapää Porvoon Taidoseura ry
Niko Lappi Nummelan Kumakai
Oliver Waltari Järvenpään Taidoseura ry
Riku Yamaguchi Espoon Taido
Tero Niskanen Turun Taidoseura ry
RH.2 Ranking hokei 15+ years F 2.kyu+ Elina Assiep Asikkalan Taido
Elli Morko Espoon Taido
Essi Pelttari Sandokai ry
Hanna-Mari Boelius Turun Taidoseura ry
Helmiina Isokangas Tampereen Taido
Isabel Yliharju Porvoon Taidoseura ry
Julia Backman Porvoon Taidoseura ry
Katja Anoschkin Yliopiston Taido
Marianne Malm Yliopiston Taido
Mari Pilvesvuori Järvenpään Taidoseura ry
Martta Häkli Tampereen Taido
Micaela Roschier Nummelan Kumakai
Mimmi Turpeinen Jigotai / Taidojaos
Mirja Paajanen Järvenpään Taidoseura ry
Nea Puustinen Järvenpään Taidoseura ry
Ronja Enkovaara Porvoon Taidoseura ry
Saara Paasikivi Nummelan Kumakai
Suvi Nissinen Järvenpään Taidoseura ry
6KH.1 6.-3. kyu hokei 15+ years Mixed 6–3.kyu Kosti Venäläinen Kuopion Taidoseura ry
Matilda Rusanen Kuopion Taidoseura ry
Olli Siltala Nummelan Kumakai
Ulrika Hovio Turun Taidoseura ry
SSH.1 Sonen sei hokei 30+ years Mixed 6.kyu+ Marianne Malm Yliopiston Taido
Mari Pilvesvuori Järvenpään Taidoseura ry
Markku Valkeapää Porvoon Taidoseura ry
RJ.1 Ranking jissen 18+ years M 2.kyu+ Arttu Sanaksenaho Turun Taidoseura ry
Daniel Palmén Nummelan Kumakai
Ilpo Lehtimäki Turun Taidoseura ry
Jasser Anoschkin Yliopiston Taido
Jere Anttalainen Kuopion Taidoseura ry
Jussi Loponen Kouvolan Taido
Markku Valkeapää Porvoon Taidoseura ry
Niko Lappi Nummelan Kumakai
Oliver Waltari Järvenpään Taidoseura ry
Riku Yamaguchi Espoon Taido
Tero Niskanen Turun Taidoseura ry
RJ.2 Ranking jissen 18+ years F 2.kyu+ Elina Assiep Asikkalan Taido
Elli Morko Espoon Taido
Essi Pelttari Sandokai ry
Hanna-Mari Boelius Turun Taidoseura ry
Helmiina Isokangas Tampereen Taido
Julia Backman Porvoon Taidoseura ry
Katja Anoschkin Yliopiston Taido
Marianne Malm Yliopiston Taido
Martta Häkli Tampereen Taido
Micaela Roschier Nummelan Kumakai
Mimmi Turpeinen Jigotai / Taidojaos
Mirja Paajanen Järvenpään Taidoseura ry
Nea Puustinen Järvenpään Taidoseura ry
Saara Paasikivi Nummelan Kumakai
Suvi Nissinen Järvenpään Taidoseura ry
6KJ.1 6.-3. kyu jissen 18+ years Mixed 6–3.kyu Kosti Venäläinen Kuopion Taidoseura ry
Matilda Rusanen Kuopion Taidoseura ry