Wrocław Open Taekwon-do ITF

 

General Information

Szanowni Instruktorzy, Zawodnicy i Rodzice,

Z przyjemnością informujemy Was o nadchodzącym Wrocław Open w Taekwon-do ITF, organizowanym przez nasz Klub Sportowy Samuraj. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 25 listopada bieżącego roku na Hali Sportowej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Nasz turniej zostanie rozegrany na zasadach ligi, co doda nie tylko intensywności rywalizacji, ale także stworzy fascynujące widowisko dla wszystkich uczestników. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach zostaną podzieleni na grupy, a zwycięzcy grup awansują do finałów. Dodatkowo, zawodnicy z drugiego miejsca w grupie będą miały szansę walczyć o trzecie miejsce w rozgrywkach.

Chcemy również podkreślić, że wszyscy zawodnicy do 12 roku życia będą rywalizować w systemie ligowym, gdzie nie będą wyłaniani zwycięzcy poszczególnych kategorii. Każdy pojedynek będzie stanowił osobne wyzwanie, a na zakończenie każdy uczestnik otrzyma ten sam medal. Ten zabieg ma na celu oswajanie najmłodszych dzieci do rywalizacji sportowej, a także wspieranie ich w radzeniu sobie ze stresem i porażką.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,
Organizatorzy Mistrzostw

Organizatorzy:

Dariusz Habiak, tel. 605 503 404, e-mail: d.habiak@grupasamuraj.pl

Bartosz Siemieniec, tel. 500 053 006, e-mail: bartosz.siemieniec@grupasamuraj.pl

Sędzia główny, koordynator systemu Kihapp:

Mikołaj Koźmiński, tel 501 040 213, e-mail: mikolaj.kozminski@grupasamuraj.pl

Hala sportowa UWr