Amber Cup Ranking 2019
Standings as of October 27, 2019 – 1 tournament – 60 categories
SP.8 Sparring 7-10 years F 10.gup–1.dan 30.1-35.0kg Show Others Hide Others
Nikola Nikiforova
Taekwon-do Jēkabpils
Details
|
10 | |||
Izabella Bebriša
LTCS (Aizkraukle)
Details
|
8 | |||
TARASOVSKA YELYZAVETA
Maximus club
Details
|
6 |
SP.9 Sparring 7-10 years F 10.gup–1.dan 35.1-45.0kg Show Others Hide Others
HAIOVA IRYNA
Maximus club
Details
|
10 | |||
Polina Lototskaya
ŽAROV Team Katleri
Details
|
8 | |||
Anastasia Aal
Katleri Taekwon-do Club
Details
|
6 |
SP.10 Sparring 7-10 years F 4.gup–1.dan 25.1-30.0kg Show Others Hide Others
HONCHARUK MARIIA
Maximus club
Details
|
10 | |||
DNIPROVSKA VIKTORIIA
Maximus club
Details
|
8 |
SP.11 Sparring 11-13 years M 10–5.gup -35.0kg Show Others Hide Others
Timurs Grigorjevs
LTCS (Riga)
Details
|
10 | |||
Vitalijs Bodrovs
Taekwon-do Jēkabpils
Details
|
8 | |||
Hennrijs Grīvītis
Sonkal (Ikšķile)
Details
|
6 | |||
Demjan Samoilov
Katleri Taekwon-do Club
Details
|
SP.12 Sparring 11-13 years M 10–5.gup 35.1-45.0kg Show Others Hide Others
Martin Sidorov
Katleri Taekwon-do Club
Details
|
10 | |||
SKLIAROV BOHDAN
Maximus club
Details
|
8 | |||
Maksim Egorov
HVARANG Tallinn
Details
|
6 | |||
Henri Merivälja
Pärnu TKD
Details
|
||||
Stefan Lafitski
Katleri Taekwon-do Club
Details
|
SP.13 Sparring 11-13 years M 10.gup–1.dan 45.1-50.0kg Show Others Hide Others
Nikita Gordejev
HVARANG Tallinn
Details
|
10 | |||
Andrejs Reimanis
LTCS (Riga)
Details
|
8 | |||
LESAK ROMAN
Maximus club
Details
|
6 | |||
Staņislavs Tarnavskis
RIGAS LIONS
Details
|
SP.14 Sparring 11-13 years F 10.gup–1.dan -35.0kg Show Others Hide Others
Gloria Lehmus
Pärnu TKD
Details
|
10 | |||
BEREZOVA SOFIIA
Maximus club
Details
|
8 | |||
Kristiāna Kokina Gailuma
Taekwon-do Jēkabpils
Details
|
6 | |||
DUBISHCHEVA KATERYNA
Maximus club
Details
|
||||
SADOVA KATERYNA
Maximus club
Details
|
SP.15 Sparring 11-13 years F 10.gup–1.dan 35.1-40.0kg Show Others Hide Others
Ailun Ibrayeva
ŽAROV Team Katleri
Details
|
10 | |||
KUROVSKA ANNA
Maximus club
Details
|
8 | |||
BLOKHINA ANHELINA
Maximus club
Details
|
6 |
SP.16 Sparring 11-13 years F 10–5.gup 40.1-45.0kg Show Others Hide Others
BABENKO VIKTORIIA
Maximus club
Details
|
10 | |||
Arina Lutsai
ŽAROV Team Katleri
Details
|
8 |
SP.17 Sparring 10-13 years F 8–5.gup 46.0-50.0kg Show Others Hide Others
PLATOSHYNA ZHDANA
Maximus club
Details
|
10 | |||
Marija Vorobjova
Taekwondo klub Tekken
Details
|
8 | |||
Elizabet Kukk
ŽAROV Team Katleri
Details
|
6 | |||
Amina Senkiv
Katleri Taekwon-do Club
Details
|