Kyokushin Challenge 2020 - Turniej Online

Kata 10-11 lat kadeci MATA A 1st
Walka z Cieniem 10-11 lat kadeci MATA A 2nd

Walka z Cieniem

Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Kupiński Piotr
Flag of Poland
224 HUSARIA Szczecin
POL
Round of 32
Details
Walka z Cieniem
Category Walka z Cieniem 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Round of 16 13 on MATA A
Loser Eliminated
Kacper Różak
Flag of Poland
147 Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla
POL
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Round of 16
Details
Walka z Cieniem
Category Walka z Cieniem 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Quarterfinal 18 on MATA A
Loser Eliminated
Wiśniewski Mikołaj
Flag of Poland
246 HUSARIA Szczecin
POL
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Quarterfinal
Details
Walka z Cieniem
Category Walka z Cieniem 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Semifinal 21 on MATA A
Loser Eliminated
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Szymon Demkowicz
Flag of Poland
282 Ludowy Klub Sportowy ,,Polonia" Sekcja Karate Kyokushin Płoty
POL
Semifinal
Details
Walka z Cieniem
Category Walka z Cieniem 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Final 22 on MATA A
Loser Eliminated
Cezary Kaleta
Flag of Poland
157 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Final

Kata

Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Szymon Demkowicz
Flag of Poland
282 Ludowy Klub Sportowy ,,Polonia" Sekcja Karate Kyokushin Płoty
POL
Round of 16
Category Kata 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Quarterfinal 18 on MATA A
Loser Eliminated
Radosław Łatka
Flag of Poland
176 Klub Sportowy Karate Kyokushin INPAKUTO Łukowica
POL
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Quarterfinal
Category Kata 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Semifinal 21 on MATA A
Loser Eliminated
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Bunikowski Maciej
Flag of Poland
196 HUSARIA Szczecin
POL
Semifinal
Category Kata 10-11 lat kadeci
Winner Advance to Final 22 on MATA A
Loser Eliminated
DŹWIGAŁ MIKOŁAJ
Flag of Poland
203 HUSARIA Szczecin
POL
Jan Pazik
Flag of Poland
152 Koszaliński Klub Karate Kyokushin
POL
Final

Kata

Walka z Cieniem